NATJEČAJ za radno mjesto - nastavnika matematike na određeno nepuno radno vrijeme (zamjena)
Autor: Amina Nanić, 17. 5. 2018.

za radno mjesto

- nastavnika matematike na određeno nepuno radno vrijeme (zamjena) - radi odlaska radnika na roditeljski dopust (m/ž)

1 izvršitelj, na određeno vrijeme – devet mjeseci, nepuno radno vrijeme - 35 sati tjedno (7 sati dnevno), novootvoreni poslovi

Uvjet:

- prof. matematike

- dipl. ing. matematike.

Ostali uvjeti: Prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi.

Uz pisanu prijavu na natječaj, vlastoručno potpisanu, kandidati su dužni priložiti:

1. životopis,
  2. dokaz o stupnju i vrsti stručne spreme,
  3. dokaz o hrvatskom državljanstvu,
  4. rodni list ili izvadak iz matice rođenih,
  5. potvrdu ili elektronički zapis o stažu osiguranja,
  6. dokaz o položenom stručnom ispitu - ako je prema zakonskoj obvezi kandidat trebao polagati stručni ispit,
  7. uvjerenje nadležnog suda da kandidat nije pravomoćno osuđen niti se protiv njega vodi kazneni postupak za kaznena djela iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (ne starije od 6 mjeseci).

Isprave se prilažu u običnoj neovjerenoj preslici, ali će kandidati pozvani na razgovor trebati donijeti izvornike isprava na uvid.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola, sukladno članku 13. Zakona o ravnopravnosti spolova (NN br. 82/08).

Osobe koje prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti, moraju se u prijavi pozvati na to pravo, odnosno priložiti propisane dokaze o tom statusu.

Izabrani kandidat pozvat će se da u primjerenom roku dostavi uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti za obavljanje poslova radnog mjesta.

Natječaj je objavljen 17. svibnja 2018. na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Islamske gimnazije dr. Ahmeda Smajlovića.

Prijave na natječaj s dokazima o ispunjavanju uvjeta dostavljaju se u roku od 7 (sedam) dana od dana objave natječaja, dakle do 24. svibnja 2018., na e-mail: info@islamska-gimnazija.hr

Nepotpune i nepravodobno dostavljene prijave neće se razmatrati.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u roku i na način propisan zakonom i ostalim podzakonskim aktima.

Ravnatelj:

Mevludi Arslani, mag. arab.

Priloženi dokumenti:
2018_05_17,_Natjecaj_zamjena-matematika.pdf (143.04 KB)